Razem możemy więcej!
Koniec z narzekaniem, że w Twoim mieście, dzielnicy czy na osiedlu nic się nie dzieje! Dzięki Waszej kreatywności, zebraliśmy 18 inicjatyw z sześciu miast, które teraz w otwartym głosowaniu zawalczą o 10 tysięcy złotych. Sami zdecydujcie która inicjatywa w waszym mieście powinna zostać zrealizowana. Dostaliśmy też od Was 13 pomysłów na najciekawsze lokalne oferty. Niektóre z nich już wkrótce pojawią się na Grouponie!
Inicjatywy Ogródek miejski, renowacja parku, nowe boisko lub bezpieczny stojak dla rowerów?
Co, Twoim zdaniem, jest najciekawszą inicjatywą zaproponowaną w Twoim mieście?

Zagłosuj na najlepszą inicjatywę zgłoszoną w Twoim miesicie
Oferty Może na liście zaproponowanych ofert, jest coś, o czym marzyłeś od dawna?
Lot balonem, nocne wejście do muzeum, jeden dzień w roli strażaka?
Zagłosuj na tę, która jest najbardziej potrzebna w Twoim mieście.
Zagłosuj na najlepszą ofertę zgłoszoną w Twoim miesicie

O platformie Groupon Starter

Groupon zbudowany został na idei, że tylko dzięki zbiorowej mocy konsumentów, możliwe jest uzyskanie najlepszych ofert, które pozwalają im w pełni cieszyć się swoim miastem. Teraz także Ty możesz uwolnić siłę drzemiącą w grupie! Z nami możesz zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych! Oddajemy w Twoje ręce platformę Groupon Starter, dzięki której możesz wraz z innymi przekuć Wasz wirtualny potencjał w realne działanie i pozytywną zmianę w najbliższym otoczeniu. Wierzymy, że działając w grupie, jesteśmy w stanie wspólnie realizować ciekawe inicjatywy i osiągać ambitne cele.

Jakich projektów szukamy?

 • Określ sprawę, na której Ci zależy - społeczna inicjatywa, czy atrakcyjna oferta? Na naszej platformie możesz zgłosić dwa rodzaje projektów:
  • Inicjatywy - Chciałbyś zrobić coś dla swojego miasta i jego mieszkańców? Zasadzić ogródek w środku miasta? Wykonać największe na świecie graffiti? Wyremontować osiedlowe boisko? Jeśli działasz w grupie, możesz osiągnąć więcej! Złóż aplikację na Groupon Starter korzystając z formularza.

   W pierwszym etapie konkursu Jury wybierze najciekawsze i jednocześnie możliwe do realizacji projekty. W II etapie zakwalifikowane inicjatywy oddamy pod głosowanie użytkowników. Sześć projektów, które zdobędą najwięcej głosów poparcia, otrzyma granty w wysokości 10 tysięcy złotych na ich realizację.
  • Oferty - Masz pomysł na lokalną ofertę, o której marzysz od dawna? Lot balonem nad Twoim miastem? Nocna wycieczka tropem miejskich historii i legend? Koncert ulubionego zespołu tylko dla Ciebie i Twoich przyjaciół? Trafiłeś w dobre miejsce! Zaproponuj własną ofertę na Groupon Starter, korzystając z formularza.

   Wybierzemy najciekawsze, możliwe do realizacji propozycje, które w kolejnym etapie poddamy pod Wasze głosowanie. Sami zdecydujecie, którą ofertę chcielibyście zobaczyć na stronie Groupon! Pomysłodawcy ofert otrzymają prawo do nieodpłatnego skorzystania z oferty w momencie jej przygotowania i umieszczenia na stronie Groupon Polska.
 • Myśl lokalnie. Przy odrobinie wysiłku, możesz dużo zmienić w swojej okolicy. Jeśli mieszkasz w którymś z sześciu konkursowych miast - Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Aglomeracji Trójmiasta, Warszawie lub we Wrocławiu - stwórz lub wesprzyj projekty inicjatyw, które maja szanse bezpośrednio wpłynąć na poprawę jakości lub estetykę życia jego mieszkańców. Jeśli zdecydujesz się dodać unikalną ofertę lokalną, to pamiętaj, że powinna być możliwa do zrealizowana przez działającą na rynku lokalnym firmę.
 • Zrób to z innymi. Z badania zrealizowanego przez instytut badawczy TNS dla Groupon Polska, wynika, że większość Polaków docenia potencjał wspólnego działania. Ponad 80 proc. deklaruje, że działanie w grupie i wspólne rozwiązywanie problemów daje im satysfakcję i radość, a 90 proc. jest przekonana, że działając w grupie możemy skuteczniej realizować wytyczone cele. Dzięki platformie Groupon Starter i wsparciu innych osób, masz szanse zostać liderem pozytywnych zmian w Twoim otoczeniu.

Etapy konkursu

ETAP I: od 5 sierpnia do 1 września 2013 - przyjmowanie i akceptacja zgłaszanych projektów w części „Inicjatywa” oraz pomysłów na oferty lokalne w części „Oferta”.

ETAP II: od 3 września do 15 września 2013 - otwarte głosowanie nad wybranymi projektami i propozycjami ofert lokalnych.

ETAP III: od 23 września do 7 listopada 2013 - wyłonienie zwycięzców oraz realizacja zgłoszonych przez nich projektów.

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu konkursu wraz z zadaniami i kryteriami ich oceny dostępne są w zakładce Regulamin.